Restauracja Fabryka Smaku

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Restauracja Fabryka Smaku

Przy ulicy Wawrzyniaka 9 B we Wrocławiu można znaleźć restaurację Fabryka Smaku. Cechą wyróżniającą ten lokal jest fakt, iż nie posiada on propozycji pizzy, pizze należy skomponować sobie samemu. Sprawia to, iż tak naprawdę mamy możliwość „puścić wodze” fantazji jeśli chodzi o smak pizzy. Fabryka Smaku oferuje również swoim klientom usługi cateringowe. Firma zapewnia dowóz zamówionych potraw. Głównymi odbiorcami usług cateringowych są: szkoły, przedszkola, firma w swoim zakresie oferuje również catering dla firm oraz imprez okolicznościowych.

Adres: ul. Wawrzyniaka 9 B

Strona WWW: www.fabrykasmaku.com.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: fabrykasmaku@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa