Tele Pizza – Skłodowskiej

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 20 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Plac Grunwaldzki, Śródmieście

Tele Pizza

To chyba położony najbliżej centrum lokal Telepizzy. W każdym bądź razie znajduje się przy strategicznym pod względem rozrywki miejscu, czyli Pasażu Grunwaldzkim i Multikinie. Jak na Telepizzę przystało, oprócz zamówień na telefon, możecie przyjść osobiście, na przykład przed seansem lub po zakupach i posilić się przed dalszą częścią energochłonnego dnia. Jeśli zamawiacie do domu, to nie musicie się martwić, że pizza dotrze do Was zimna – jest transportowana w specjalnych torbach grzewczych, które ją grzeją przez całą drogę :)

Adres: ul. M.C. Skłodowskiej 45/1

Strona WWW: www.telepizza.pl

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 10:00 do 00:00
Piątek – Sobota: 10:00 do 01:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża
max

Dowóz: Tak, bezpłatnie w ograniczonej strefie. Minimalna wartość zamówienia: 21zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa